Товари з кешбеком

Illustration

Назорісин Гіалуронік Спрей

Кешбек: 20 грн балами

Illustration

Назорісин Фіто Спрей

Кешбек: 20 грн балами

НАЗОРІСИН

“Назорісин Гіалуронік Спрей” – ізотонічний розчин морської води з цінними мінералами, збагаченими гіалуроновою кислотою (гіалуронат натрію) та екстрактом алое, які інтенсивно зволожують слизову носа при її сухості та подразненні.
“Назорісин Гіалуронік Спрей” призначений для зволоження слизової носа при риніті, спричиненому інфекціями та алергією. Це також ідеальне рішення для людей, які страждають на хронічну сухість слизової оболонки носа через різні причини (наприклад, перебування в кондиційованих або задимлених приміщеннях) і як підтримка при лікуванні засобами, що гальмують нежить.
Ізотонічний розчин морської води розріджує густий слиз і стимулює його видалення, наприклад, під час простудних захворювань. Він змиває пил і алергени і полегшує дихання. Гіалуронова кислота та екстракт алое інтенсивно зволожують ніс.Регулярне застосування продукту покращує стан слизової оболонки носа, що запобігає виникненню бактеріальних та вірусних інфекцій та алергії.
Протипоказання:Підвищена чутливість (алергія) до інгредієнтів продукту.


“Назорісин Фіто Спрей” – гіпертонічний розчин морської води з глибин Атлантичного океану з цінними мінералами, збагачений екстрактом алое та олією евкаліпту. Складові спрею очищують і зволожують слизову носа, чим полегшують носове дихання.
“Назорісин Фіто Спрей” - це продукт, призначений для використання як для дорослих, так і дітей старше 6 років. “Назорісин Фіто Спрей” використовується для підтримки належних функцій носа.
Природний гіпертонічний розчин морської води, що міститься в продукті, очищає порожнину носа, зменшує набряк слизових оболонок носа, що призводить до розблокування порожнини носа та придаткових пазух.
“Назорісин Фіто Спрей” очищає і зволожує слизову носа. Олія евкаліпта завдяки своїм ароматичним властивостям забезпечує комфорт при використанні продукту.
Протипоказання:Підвищена чутливість (алергія) до інгредієнтів продукту. У разі захворювань, що проявляються спазмом дихальних шляхів (наприклад, астма, бронхіт тощо), перед використанням “Назорісин Фіто Спрей” слід проконсультуватися з лікарем.


САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Детальну інформацію про медичний виріб Бріомосс дивись в інструкції по застосуванню виробу медичного призначення.

Спеціальна пропозиція

Термін дії акції: до 31 грудня 2021

0Днів
0Годин
0Хвилин
0Секунд